GÖSTA WESSTRÖM. Olja på duk, signerad, daterad -27.

118753. GÖSTA WESSTRÖM. Olja på duk, signerad, daterad -27.

Barn i grupp, mått 68 x 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 803