KLOCKA, gjuten brons, AGA, 1900-tal.

1187535. KLOCKA, gjuten brons, AGA, 1900-tal.

Höjd 30 cm, diameter 30.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm, diameter 30.

Slitage.

Antal besök: 1 229