1186615. AXEL HILLERSTRÖM. Landskap, blandteknik, signerad och daterad 1905.

Bladstorlek ca 32 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bladstorlek ca 32 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 33 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
33 EUR
Danmark
39 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
43 EUR
Frankrike
46 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
51 EUR
66 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
84 EUR
108 EUR
120 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1186615

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 93