SOLUR, 1900-tal.

1186453. SOLUR, 1900-tal.

Koppar och mässing. Diameter ca 50, höjd ca 80 cm.

Defekter, anfrätningar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1186453. SOLUR, 1900-tal.

Antal besök: 1 852