1185633. SOFFA SAMT FÅTÖLJ, Chesterfield, brunt skinn.

soffans längd ca 200 cm.

slitage, klädsel med krackelering, mindre reva.

soffans längd ca 200 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1185633

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 720