FAT, glas, Erik Höglund, Chribska, signerad, daterad -92.

118455. FAT, glas, Erik Höglund, Chribska, signerad, daterad -92.

Glasmassa i rött, blått och vitt. Längd 35, bredd 29,5, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 495