BARBRO BÄCKSTRÖM. Färglitografi.

1183454. BARBRO BÄCKSTRÖM. Färglitografi.

Händer signerad samt daterad 1977, numrerad 113/160.
Tryck i sepia. 55x53 cm.

Mindre ytslitage.

Barbro Bäckström (1939–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryck i sepia. 55x53 cm.

Mindre ytslitage.

Barbro Bäckström (1939–1990)

Antal besök: 311