HERRUR & DAMUR, Vulcain Meteor, Beguin.

1183237. HERRUR & DAMUR, Vulcain Meteor, Beguin.

Herrur Vulcain Meteor Exactomatic Swiss Made 35 mm utan krona sannolikt guld på stål.
Dam ur Beguin 17 Jewels Swiss 20 microns 11 mm utan krona, stelt armband.

Bruksslitage, Herrur fungerar vid katalogisering, repor, Damur fungerar ej så behöver justeras, repor (Ingen funktionsgaranti på klockorna).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 000