JUGEND MATGRUPP EK, tidigt 1900-tal.

1182004. JUGEND MATGRUPP EK, tidigt 1900-tal.

Bord med 4 stolar och 3 iläggsskivor, stolarna med skinnklädda sitsar, Bordets mått 105 x 130 cm höjd 78 cm, stolarnas sitthöjd 46 cm och 100 cm höga. Bordets längd med iläggsskivor 235 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 493