FICKUR, 14k guld, Longines, 1889.

1181467. FICKUR, 14k guld, Longines, 1889.

Liten sekundvisare. Märkt "Longines - Grand Prix Paris 1889". Diameter 49, vikt 79 gram. Klockkedja, gul metall, längd 24 cm.

Bruksslitage. Repor. Märkt. Kronan lös. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 821