BARBRO DANIELSSON. OLJA på pannå "Sandbyborg Öland" signerad, 1992.

1180647. BARBRO DANIELSSON. OLJA på pannå "Sandbyborg Öland" signerad, 1992.

Signerad samt skift på baksidan, 43,5 x 60,5 cm.

Mindre Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Åldersslitage.

Antal besök: 839