4 Konstglas från Kosta/Boda, Orange/Blå vas 30 cm, Skål sannolikt Kjell Engman med orange ring på foten diam. 22 cm, Stor vas sannolikt Anna Ehrner (Atoll Pink) 20 cm, Skål sannolikt Anna Ehrner (Tempera) diam. 12,5 cm. Alla etikett signerade.
Mindre Bruksslitage, Inga nagg.