SITTGRUPP, 2 delar, rokokostil, 1900-tal.

1179715. SITTGRUPP, 2 delar, rokokostil, 1900-tal.

Soffan längd 135 cm, djup 60 cm, höjd 101 cm
Fåtölj bredd 59 cm, djup 47 cm, höjd 80 cm.

Soffans ryggstöd med större fläck, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 320