FRIMÄRKEN, Nominellt värde 2500:-.

1179344. FRIMÄRKEN, Nominellt värde 2500:-.

FRIMÄRKEN samt klipp och stämplade frimärken m.m. Nominellt värde på ca 2500 kronor.

Nytt samt Bruksskick, kan även vara några skadade också.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415