BRICKBORD PÅ HJUL, TORBEN ÖRSKOV & Co, ek och laminat. 1900-talets slut.

1178309. BRICKBORD PÅ HJUL, TORBEN ÖRSKOV & Co, ek och laminat. 1900-talets slut.

Diameter 57 cm, höjd 56 cm.

Båda sargar med sprickor samt avslag, fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 57 cm, höjd 56 cm.

Antal besök: 527