1177731. ANDRAS GOMBÁR. Stlilleben, olja på duk, signerad Gombár.

30 x 40 cm.

30 x 40 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 26 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
26 EUR
Danmark
32 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
37 EUR
Frankrike
39 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
44 EUR
59 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
76 EUR
99 EUR
110 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1177731

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 82