GOLVLAMPA, trearmad, 1940/50-tal.

117668. GOLVLAMPA, trearmad, 1940/50-tal.

Stomme i björk & mässing med rundad sockel. Höjd 153 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 580