ANDERS LINDGREN. "EFTER SEPTEMBERREGN".

1173148. ANDERS LINDGREN. "EFTER SEPTEMBERREGN".

Monogramsignerad och daterad -78, a tergo betitlad, daterad och signerad, olja på pannå 61x72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 980