MATTA, Ikea, Pakistan, 110 x 80 cm, 1900-tal.

1173088. MATTA, Ikea, Pakistan, 110 x 80 cm, 1900-tal.

övervägande röd
Detta föremål säljes till förmån för Cancerfonden
enligt Inga-Lisa Jönssons önskan, Färjestaden.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

övervägande röd

bruksslitage.

Antal besök: 424