MATSALSMÖBLER, 11 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Åfors möbelfabrik samt Bodafors.

1173026. MATSALSMÖBLER, 11 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Åfors möbelfabrik samt Bodafors.

Bordets längd 140 cm, bredd 100 cm, höjd 75 cm +3 st iläggsskivor bredd 55 cm/vardera
2 st karmstolar höjd 85 cm
8 st stolar höjd 85 cm.

Slitage, mindre ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st karmstolar höjd 85 cm
8 st stolar höjd 85 cm.

Slitage, mindre ytrepor.

Antal besök: 1 535