ROLAND SVENSSON. LITO onumrerad, blyertssignerad, 1900-tal.

1172904. ROLAND SVENSSON. LITO onumrerad, blyertssignerad, 1900-tal.

höjd 29 cm, bredd 39 cm
Detta föremål säljes till förmån för Cancerfonden
enligt Inga-Lisa Jönssons önskan, Färjestaden.

mindre åldersslitage.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 29 cm, bredd 39 cm

mindre åldersslitage.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 263