JACOBO BASSANO, hans art, olja på duk, 1800-tal.

1169965. JACOBO BASSANO, hans art, olja på duk, 1800-tal.

Ca 51x64 cm.

Lagningar, retuscher och krackeleringar. Ny spännram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 51x64 cm.

Antal besök: 669