HARALD SALLBERG. Etsningar, 3 st, sign.

1169860. HARALD SALLBERG. Etsningar, 3 st, sign.

Stockholms slott 16 x 29 cm.
Ingemarshof vid Roslagstull 13 x 18 cm, numr 33/150.
Motiv av äng 23,5 x 30,5 cm, numr 98/310.

Något gulnade. Ej examinerade ur ramar.

Harald Sallberg (1895–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholms slott 16 x 29 cm.

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besök: 544