HARALD NELES. AKVARELL på papper, signerad, 1900-tal.

1167966. HARALD NELES. AKVARELL på papper, signerad, 1900-tal.

oramad
höjd 37 cm, bredd 45 cm
Den fjärde pansardivisionen, Pansarregementet 35, ögonvittnesskildring.

åldersslitage, småskador i hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

oramad
höjd 37 cm, bredd 45 cm

Antal besök: 637