KRÄFTTALLRIKAR, FLINTGODS, 7-stycken, Tyskland.

1166741. KRÄFTTALLRIKAR, FLINTGODS, 7-stycken, Tyskland.

Diameter 20 cm.

Ställvis dekorslitage. 1 tallrik med mindre nagg på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20 cm.

Antal besök: 296