SAMLING GLAS "Turbin" och SPILLKUM, totalt 17 delar, 1900-tal.

1164033. SAMLING GLAS "Turbin" och SPILLKUM, totalt 17 delar, 1900-tal.

skål på fot med signering Reijmyre i formen.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 226