GNISTSKYDD, glas, 1900-talets andra hälft.

1163973. GNISTSKYDD, glas, 1900-talets andra hälft.

Välvd form, längd 93, höjd 58 cm.

Bruksslitage. .

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. .

Antal besök: 3 531