Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
VAS, glas och KATTFIGUR, porslin, katt, Arabia, 1900-tal.
1162858. VAS, glas och KATTFIGUR, porslin, katt, Arabia, 1900-tal.
höjd 20 och 14 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 20 och 14 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
811