BANG & OLUFSEN, stereo, Beocenter 9000, Beogram 9000 samt högtalare.

1162550. BANG & OLUFSEN, stereo, Beocenter 9000, Beogram 9000 samt högtalare.

Skivspelare. Beogram 9000.
Förstärkare Beocenter 9000
1 par högtalare Beovox CX50.

Högtalare med ytrepor samt brännmärke i övrigt mindre ytslitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skivspelare. Beogram 9000.
Förstärkare Beocenter 9000
1 par högtalare Beovox CX50.

Ej funktionstestade.

Antal besök: 9 695