TALLRIKAR, trä, bomärkta, 17/1800-tal.

116126. TALLRIKAR, trä, bomärkta, 17/1800-tal.

4 tallrikar, 3 med bomärken, diameter 18 cm. Senare lack och bemålning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 387