HANS ERNI. Färglitografi.

1160639. HANS ERNI. Färglitografi.

Hästar. Signerad samt numrerad 157/200 ex.
37x48 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x48 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 360