SALVADOR DALÍ. Torrnålsgravyr, signerad och numrerad 57/175. Utförd 1974.

116057. SALVADOR DALÍ. Torrnålsgravyr, signerad och numrerad 57/175. Utförd 1974.

Ur serien "Japanese Fairy Tales". Kolorerad med stencil. Mått 57 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

LITTERATUR
Michler/Löpsinger 751.

Salvador Dalí (1904–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

LITTERATUR
Michler/Löpsinger 751.

Salvador Dalí (1904–1989)

Antal besök: 1 306