EVA FORSBERG. LITO 152/370, signerad, 1900-tal.

1159951. EVA FORSBERG. LITO 152/370, signerad, 1900-tal.

höjd 46 cm, bredd 59 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 46 cm, bredd 59 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 462