Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
MONA JOHANSSON. Utsikt från Linnégatan 34 med Viktoriaskolan i Göteborg 1979. Litografi, signerad och numrerad 306/395.
1159663. MONA JOHANSSON. Utsikt från Linnégatan 34 med Viktoriaskolan i Göteborg 1979. Litografi, signerad och numrerad 306/395.
43 x 58 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 58 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 094