Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
1159663. MONA JOHANSSON. Utsikt från Linnégatan 34 med Viktoriaskolan i Göteborg 1979. Litografi, signerad och numrerad 306/395.
« Tillbaka till föremålet