1158529. SERVISDELAR, porslin, 45 delar, Bavaria, dekor av silverkant.
Innehållande:
4 kaffekoppar med fat
gräddsnipa
sockersål
9 desserttallrikar
12 assietter
8 mattallrikar
8 djupa tallrikar
skål
såsskål.
enstaka nagg kan förekomma, mindre slitage.