SERVISDELAR, porslin, 45 delar, Bavaria, dekor av silverkant.

1158529. SERVISDELAR, porslin, 45 delar, Bavaria, dekor av silverkant.

Innehållande:
4 kaffekoppar med fat
gräddsnipa
sockersål
9 desserttallrikar
12 assietter
8 mattallrikar
8 djupa tallrikar
skål
såsskål.

enstaka nagg kan förekomma, mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innehållande:
4 kaffekoppar med fat
gräddsnipa
sockersål
9 desserttallrikar
12 assietter
8 mattallrikar
8 djupa tallrikar
skål
såsskål.

Antal besök: 2 045