MOCKASERVIS 27 delar, porslin, Bing och Gröndahl "Måsen" 1900-tal.

1157820. MOCKASERVIS 27 delar, porslin, Bing och Gröndahl "Måsen" 1900-tal.

12 st koppar med fat och 12 st assietter,
sockerskål, gräddkanna och kaffekanna.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 287