HERRARMBANDSUR, Rolex Perpetual Oyster Explorer 1655, 1970-tal.

1157754. HERRARMBANDSUR, Rolex Perpetual Oyster Explorer 1655, 1970-tal.

Service enligt kvitto från Nymans Ur, Stockholm.
Nytt armband. Tidsenlig box. 40 mm diameter.
Visning/hämtning av föremålet sker på Pantbanken i Linköping under pantbankens öppettider: http://www.pantbanken.info/.

Kopia från kvitto på service medföljer.
Repor, slitage på bezel. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 746