BORDSLAMPA, "Mars", Per Sundstedt , Ateljé Lyktan. 1970-tal.

115772. BORDSLAMPA, "Mars", Per Sundstedt , Ateljé Lyktan. 1970-tal.

Höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 899