Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
JARDINERE MED GLASINSATS, WMF, 1900-tal.
1157289. JARDINERE MED GLASINSATS, WMF, 1900-tal.
Längd 22,5 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 22,5 cm.
Mindre ytslitage.
213