1156650. STOLAR, 4 stycken, björk, 1930/1940-tal.

Sitthöjd 45, rygghöjd 86 cm.

Slitage, skador och fläckar.

Sitthöjd 45, rygghöjd 86 cm.

Slitage, skador och fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 65 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
65 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
77 EUR
Danmark: Köpenhamn
106 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
133 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
151 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
161 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
162 EUR
Finland: Helsingfors
162 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
208 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
230 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
285 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
301 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
405 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Pallställ 8
Föremålsnr
1156650

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 82