1155219. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Flaska, "Indian summer", Kosta Boda, signerad.

Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 18 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
18 EUR
Danmark
24 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
29 EUR
Frankrike
32 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
36 EUR
51 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
69 EUR
93 EUR
104 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Vitrinskåp 6
Föremålsnr
1155219

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 38