1155219. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Flaska, "Indian summer", Kosta Boda, signerad.

Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1155219

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 205