Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KARL NORDSTRÖM. Bergslandskap, olja på duk, monogramsignerad KN.
1154688. KARL NORDSTRÖM. Bergslandskap, olja på duk, monogramsignerad KN.
96 x 147 cm.
restaurerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
96 x 147 cm.
restaurerad.
Göteborgs Auktionsverk
3 484