1154688. KARL NORDSTRÖM. Bergslandskap, olja på duk, monogramsignerad KN.

96 x 147 cm.

restaurerad.

96 x 147 cm.

restaurerad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 780 DKK

Utlämning på plats
0 DKK

Transport till utlämningsställe:

780 DKK
Sverige: Luleå, Umeå
863 DKK
Danmark: Köpenhamn
1 229 DKK
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
1 277 DKK
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
1 415 DKK
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
1 643 DKK
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
1 795 DKK
Finland: Helsingfors
1 795 DKK
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
2 140 DKK
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
2 588 DKK
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
2 830 DKK
Spanien: Dörrleverans - Madrid
3 002 DKK
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
3 899 DKK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Föremålsnr
1154688

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 539