1154688. KARL NORDSTRÖM. Bergslandskap, olja på duk, monogramsignerad KN.

96 x 147 cm.

restaurerad.

96 x 147 cm.

restaurerad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1154688

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 925