1153841. MATBORD SAMT LAMPBORD, 3 delar, björk, 1960-tal.

Längd 56, bred 38, höjd 57 cm
Längd 125, bredd 67, höjd 71 cm.

Smärre kantslitage.

Längd 56, bred 38, höjd 57 cm

Smärre kantslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 548 DKK

Utlämning på plats
0 DKK

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
548 DKK
Sverige: Luleå, Umeå
639 DKK
Danmark: Köpenhamn
881 DKK
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
1 055 DKK
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
1 193 DKK
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
1 297 DKK
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
1 339 DKK
Finland: Helsingfors
1 339 DKK
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
1 686 DKK
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
1 901 DKK
Spanien: Dörrleverans - Madrid
2 317 DKK
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
2 379 DKK
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
3 218 DKK

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1153841

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 109