1153841. MATBORD SAMT LAMPBORD, 3 delar, björk, 1960-tal.

Längd 56, bred 38, höjd 57 cm
Längd 125, bredd 67, höjd 71 cm.

Smärre kantslitage.

Längd 56, bred 38, höjd 57 cm

Smärre kantslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1153841

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 130