Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BRICKA, trä med pärlemor, 1900-tal.
1153737. BRICKA, trä med pärlemor, 1900-tal.
Totalmått 60x38 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Totalmått 60x38 cm.
Bruksslitage.
189