Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Taklampor
ELIO MARTINELLI. Taklmapa, rostfritt stål, "Calotta" för Martinelli Luce, 1960-tal.
1153471. ELIO MARTINELLI. Taklmapa, rostfritt stål, "Calotta" för Martinelli Luce, 1960-tal.
Diameter 55 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 55 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 383