SERVISDELAR 23 st, Johnson Bros, England, ca 1900.

1153115. SERVISDELAR 23 st, Johnson Bros, England, ca 1900.

Största diameter 25,5 cm
proveniens Birger Johanssons dödsbo, Kalmar.

ålders- och mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största diameter 25,5 cm

Antal besök: 398