SMYCKEN SILVER SAMESKED SILVER ÄLDRE SMYCKEN.

1153089. SMYCKEN SILVER SAMESKED SILVER ÄLDRE SMYCKEN.

Flera silversmycken, samesked/saltsked i silver, samt flera äldre smycken. Äldre öländsk brosch 1900-talets första hälft.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 584