BÄGARE, tenn, Norrköping, Johan Kruth verksam 1752-1800, 1786.

1153033. BÄGARE, tenn, Norrköping, Johan Kruth verksam 1752-1800, 1786.

höjd 14 cm
proveniens Birger Johanssons dödsbo, Kalmar.

ålders- och bruksslitage, något bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 14 cm

Antal besök: 704